Včerejší večer aneb Superstar

12. dubna 2011 v 17:59 | Baculka |  Tak různě

Musím se s vámi podělit o můj včerejší zážitek... Byla jsem na Superstar. Dřív jsem si řikala, jaká je to pitomost a že mě tam nikdo nedostane. A nakonec jsem se ty lístky přece objednala a pozvánka přišla. Nejdřív jsem od toho nic nečekala, ale nakonec to bylo fakt pěkný. A jak to probíhalo?
Někdy v půl sedmý ke mně přijela kámoška, se kterou jsem tam šla. Převlíkla se u nás doma, sbalily jsme si věci a vydaly se na cestu. Naštěstí jsme halu našly brzo a ani jsme nebloudily. Páni u vchodu nám zkontrolovali vstupenky a sebrali foťák, že se tam prý nesmí fotit. Ale já to nechápu, protože tam stejně půlka lidí fotila mobilem, tak nechápu, proč ty foťák brali.
S kámoškou jsme tam byly asi už ve čtvrt na osm a stály jsme hned u poroty (přesně tam, kde sedí Rytmus). V půl osmé se tam už objevili moderátoři a začali natáčet. Pak tam přišel někdo, kdo nás seznámil s instrukcemi jako: co máme dělat, když začne padat hala, že během natáčení nesmíme pít a odcházet atd. Pak se ptal, kdo fandí kterým soutěžícím, jestli má někdo nějaký transparent se svým favoritem a kdo komu poslal esemesku.
Ve tři čtvrtě na osm tam přišli finalisti a natočili další scénu. (Možná si to pletu a první natáčeli finalisti a pak moderátoři, ale určitě to byly tyhle časy.) Pak začalo už opravdu živé vysílání, soutěžící zazpívali společnou píseň a šlo se vyřazovat, jak jste si mohli všimnout v televizi.
Po natáčení spousta lidí odešla a třetina tam zůstala, nechávala si dávat podpisy a fotila se s finalisty. Já pár podpisů taky mám a chtěla jsem je sem i dát, ale bohužel mi to nefunguje :( Blog je nějakej pošahanej, píšou, že to nemá jít až od desíti večer a já to zkoušela už před hodinou a nešlo to :( Tak snad zítra to půjde a já je k tomuhle článku přidám.
 


Komentáře

1 Leni4Qa | Web | 12. dubna 2011 v 19:26 | Reagovat

ahoj, máš u mě hodnocení blogu ;)

2 Tajemná elfka | Web | 12. dubna 2011 v 19:42 | Reagovat

Ty se máš,mě sice Superstar nebaví,ale  tam kde se to natáčí bych být chtěla.(možná) hlavně bych chtěla vidět naživo Rytmuse,je to borec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.